Femilift Lazer Hakkında Bizimle 7/24 İletişime Geçebilirsiniz.

Çalışma Saatlerimiz : Pazartesi - Cumartesi 09:00 - 18:00
  Telefon : 0533 136 39 80

Sık Sorulan Sorular

This is some basic text information about the FAQs page. You can leave it empty if you do not want to display this information. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Neden Alma Femilift?

  • Hızlı & Homojen Ugulamalar
  • Güvenli, Hızlı & Etkili
  • Anında Sonuçlar
  • Acısız, Ağrısız, Hijyenik
  • Minimal İnvaziv & Ayakta Tedavi
  • CO2 Teknolojisi : Klinik olarak ispatlı, kolajen üretimi için optimum

Derin Termal Isıtma

FemiLift, cilt sıkılaştırma ve rejuvenasyonda altın standart olan, fraksiyonel CO2 lazer teknolojisinin gücünü kullanmaktadır. Vajinal kolajen üretimi için, derinlemesine termal etki sağlarken, agresif ablasyona neden olmaz. CO2 lazer enerjisi, vajinal dokuya DOE (Diffractive Optical Element) teknolojisi yoluyla iletilirken, lazer ışınını 9×9’luk şekilde 81 mikroskobik piksele ayırır.

Bu teknolojik yaklaşım, uzun puls sürelerinde çok daha yüksek enerji seviyelerinin, güçlü ve etki ile dokuya iletilmesini sağlar.

Submukozaya, mikroskobik termal alan kolonları halinde penetre olan enerji, minimum ablasyon yaratırken, çevre dokuyu sağlam bırakır. Bu sayede, vajinal duvar yenilenirken, çok daha hızlı iyileşir. Var olan fiberler kasılırken, yeni kolajen sentezi başlamış, hedef doku yenilenmiş olur.

Doğum Sonrası Rehabilitasyonu

Doğumun, kadın vücudunda birçok fizyolojik etkisi vardır. Doğum sonrasında, vajinal kanal daha genişlemiş, kayganlığı azalmış ve pelvik taban zayıflamış olabilir. FemiLift, tüm vajinal bölgeyi, vajinal tonusu arttırarak tedavi eder, güç ve esnekliği geri kazandırır.

Menopoz Sonrası Rehabilitasyon – GSM

GSM (Genito-Urinary Syndrome of Menopause), dünya çapında kadınların gittikçe artan bir problemidir. Kuzey Amerika Menopoz Birliği’ne göre, 2025 yılı itibari ile, post-menopozal kadınların sayısı 1.1 milyara yaklaşacaktır. Bu sayının yarıdan fazlası, ciddi oranda yaşam şeklini, duyularını ve seks yaşamlarını değiştirecek vulvovajinal semptomlar yaşayacaklardır.

Menopoz sonrası, hormonlardaki değişimler vajina duvarının daha ince, daha kuru, daha az elastik ve daha yangılı olmasına sebep olur. FemiLift, vajinal duvarı gençleştirir ve kalınlaştırır, doğal kayganlığı arttırır. Tedavi, kaşınma, yanma ve sürtünme gibi rahatsızlık veren semptomları azaltarak, seksüel fonksiyonu iyileştirir.

Stres Üriner İnkontinans (SUI)

Stres Üriner Inkontinans (SUI) (idrar kaçırma), kadınların büyük bir yüzdesini etkileyen, oldukça yaygın ve ilerleyen yaşlarda daha çok görülen bir sorundur. Amerikan Üroloji Derneği’nin araştırmalarına göre, 30 ila 60 yaş arası kadınlarda üriner inkontinans görülme sıklığı %30 olup, bunun yarısı da SUI’ye (%15) dönüşmektedir. FemiLift, SUI tedavisinde, acı ve iyileşme süresi olmadan kadınların çok daha konforlu bir yaşam sürmesini sağlar. SUI, karın içi basınç arttığında, istemsiz olarak idrar kaçırılmasıdır.

Bu durum, genellikle pelvik desteğin hasarlanması sonucu, sub-üretral desteğin kaybı sebebiyle oluşmuş olabilir. Hastalar, öksürme, hapşırma, ağır kaldırma ve fiziksel aktivite sonucu, farklı derecelerde idrar kaçırma rapor ederler. FemiLift, yüksek lazer enerjisi ile derinlemesine etki yaratarak, hem yeni kolajen sentezi, hem de elastin fiberlerin kasılması sayesinde rejuvenasyon ve yeni doku yapılanması sağlar. Long pulse’ın teknolojik avantajı, bu tarz uygulamalarda önem teşkil eden güçlü termal etkidir.

Lazer, tüm pre-üretral alanı tedavi ederek, vajinal duvarın kalınlığını arttırır. Bu sayede, orta üretranın alt kısmından daha iyi destek sağlanır. Sonuç olarak, SUI semptomları ciddi oranda azaltarak, idrarın daha iyi kontrolü, uzun vadeli idrar tutabilme sağlanmış olur.

Vajinal Kuruluk & Rekürent Enfeksiyonları

FemiLift, vajinal pH ve florayı düzenleyerek; vajinal kuruluk ve tekrarlayan vajinal enfeksiyonların tedavisini, vulvo-vajinal dokunun gençleştirilmesini, vajinal kayganlığın arttırılmasını sağlar. FemiLift, lokal immün sistem cevabını arttırarak, kronik vajinal enfeksiyonların lazer ile ortadan kaldırır.

Vajinal Sıkılaştırma

Ürogenital atrofi, menopozdan sonra bütün kadınların yaşadığı, vajinal bölgede hassasiyete, cinsel ilişki sırasında rahatsızlığa neden olan ve yaşam kalitesini etkileyen bir durumdur. FemiLift, vajinal duvarın mukoza kalitesini geri kazandırarak, vajinal dokunun hassasiyetini arttırır.

Güçlü termal ısıtma ve mikro ablasyon, vajinal duvarın farklı katmanlarına uygulanarak, yeni kolajen sentezini, elastin fiberlerin sıkılaşmasını, neovaskülerizasyonu ve vajinal kayganlığın arttırılmasını sağlar. Kadın genital bölgesi, daha genç halini geri kazanır; kalınlaşmış epitel, yeni kolajen fiberler ile vajinal kanalın çapı daralır.